<h1>Dowiedz się więcej o naszych meblach ogrodowych</h1><p>Egzotyczne drewno prosto z wyspy Jawa to gwarancja pokoleniowej trwałości</p><a href='http://fakopa.pl/realizacje-hd/'>ZOBACZ</a> <h1>Zapraszamy do świata FaKOPA</h1><p>Poznaj wyjątkowe meble ogrodowe, które dostarczają naturalnej energii</p><a href='http://fakopa.pl/obrazy-hd/'>ZOBACZ</a> <h1>Tworzenie zestawów ogrodowych to nasza pasja</h1><p>Z przyjemnością pomagamy w tworzeniu zestawów ogrodowych, które współgrają z naturą ogrodu</p><a href='http://fakopa.pl/realizacje-hd/'>ZOBACZ</a>


Witamy w świecie mebli ogrodowych FaKOPA

 

Poznaj wyjątkowe meble ogrodowe FaKOPA

 

 

Nasze meble to zmaterializowany sen Jawy

 

Meble ogrodowe FaKOPA są wykonane z drewna Teakowego, które ma nawet 200 lat. Nasze produkty pochodzą z wyspy Jawa położonej w południowo wschodniej Azji. Jawa cieszy się coraz większą sympatią ze względu na rosnące zainteresowanie drewnem egzotycznym. Drewno teakowe jest idealnym materiałem do wyrobu mebli oraz elementów dekoracyjnych, które mają zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.  

 

Bądź blisko natury

 

Drewno egzotyczne przyciąga do siebie rzesze klientów swoim miodowym kolorem oraz przyjemną w dotyku powierzchnią. Dzięki środowisku, w którym rośnie Tectona grandis, drewno to jest odporne na wilgoć, zmiany temperatur, mróz, pleśń, jak również na termity, czy agresywne owady. Istotne jest, że drewno teakowe wykazuje dużą wytrzymałość oraz jest bardzo stabilne. Drewno to nie rozszerza się ani nie kurczy pod działaniem wilgoci. Ze względu na te właściwości używane jest w szczególności przy budowie statków, do produkcji podłóg, drzwi, boazerii oraz oczywiście również do produkcji mebli ogrodowych.

 

Prawdziwy kunszt produkcji

 

Meble FaKOPA wyrabiane są naturalnymi metodami rzemieślniczymi oraz ciesielskimi, które zostały udoskonalone w ciągu dziesięcioletniej współpracy z producentem. Czy to jest małe krzesełko czy duży stół, każdy produkt jest oryginalny. Pokazują to nie tylko ostre słoje drewna, ale również precyzyjna praca ręczna. Na koniec procesu produkcji, meble są polerowane i pokrywane trzema warstwami oleju takowego. Tak wykończony mebel gotowy jest do wieloletniego użytkowania na zewnątrz.

 

FaKOPA to gwarancja stylu i dobrego smaku połączonego z trwałością

 

Nasze meble wyróżniają się :
Masywnością: Solidność drewna przedłuża trwałość i stabilność mebli.
Ergonomią: Meble, które dobrze dopasowują się do człowieka. Dzięki temu są bardzo wygodne w użytkowaniu.
Designem: Tworzymy i kształtujemy produkty w celu ujednolicenia ich estetycznego wyglądu i funkcjonalności.

NASZYM ZADANIEM JEST TROSKA O CIEBIE. TWOIM ZADANIEM JEST RELAKS.

 

FaKOPA jest synonimem pokoleniowej trwałości

 

Perfekcyjne wykonanie łączeń (tzw. szwedzkie klamry, stabilizatory, łączenia w kształcie jaskółczego ogona przy stołach owalnych) gwarantują najwyższą stabilność wszystkich stołów. W elementach ławek wykorzystujemy znane od lat wytrzymałe łączenie podwójnymi sztyftami. Konkurencja bardzo często stosuje śruby imbusowe, które są bardzo często przyczyną reklamacji.

 

Tkanina Batyline

 

Nie wymagająca pielęgnacji tkanina, przystosowana do zastosowania na zewnątrz, posiadająca certyfikat Oeko-Tex. Wysoka technologia produkcji zapewnia elegancję i unikalny wygląd. Tkanina Batyline jest bardzo odporna na wszelkie mechaniczne uszkodzenia (np. rozerwanie). Materiał ten jest bardzo mocny i stabilny. Dzięki odporności na promienie UV Batyline długo utrzymuję swój kolor. Produkty Batyline nie wchłaniają wilgoci, dlatego nadają się znakomicie do saun, punktów wellness. Materiał ten może być stosowany w przedziale temperatur od -30°C do +70°C i podlega w 100% recyclingowi. Razem z drewnem teakowym tkanina ta tworzy niesamowitą kombinację dla mebli ogrodowych.

 

Mosiężne okucia – wyłącznie mosiądz wysokiej jakości

 

Okucia wszystkich foteli i leżanek FaKOPA wykonano wyłącznie z wysokiej jakości mosiądzu. Konkurencja bardzo często używa gorszych rodzajów okuć, które są tańsze nawet o ponad 100zł. Okucia to element, na który bardzo często nie zwracamy uwagi przy wyborze mebli, a niejednokrotnie są one przyczyną bardzo wielu problemów.

 

FaKOPA kładzie nacisk na wygodę

 

Należy zwrócić uwagę na nasze krzesła. Dzięki anatomicznie ukształtowanemu oparciu, zapewniają one wyjątkową wygodę podczas siedzenia. Przeguby z mosiądzu zapewniają łatwe składanie krzesła.

 

Dla nas nie liczy się ilość tylko jakość

 

W naszych stołach stosujemy blaty grubości 35mm. Średnia grubość blatu u konkurencyjnych firm to 15-25mm.

 

Każdy mebel jest sygnowany oryginalnym logo FaKOPA

 

Meble FaKOPA są produkowane na Jawie, gdzie już od 6 lat współpracujemy z producentem, który należy do najlepszych wytwórców mebli tekowych w Indonezji. Połączenie tekowego drewna, designu i nowoczesnych technologii pozwala stworzyć ponadczasowe meble, które przez długi czas będą służyć nabywcom.

 

Zobacz realizacje FaKOPA

 

Nasze meble są wybierane przez ludzi o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie lub swoim klientom najwyższy standard luksusu. Dlatego meble FaKOPA możesz znaleźć w wielu miejscach, takich jak: hotele, restauracje, centra SPA, wellness czy baseny.

 

Meble ogrodowe FaKOPA